MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 7278525

nr 727 8525

Byrå

Sent 1800-tal, längd: 95, djup: 50, höjd: 84

Kondition: slitage

Utrop:

300 kr

Såld:

350 kr

måndag 28 november 2011
kl 19:35:51